O firmie

Historia firmy

Firma Kosicki rozpoczęła działalność w 1968r, kiedy to mgr inż. Janusz Kosicki założył firmę motoryzacyjną zajmującą się obsługą klientów w zakresie mechaniki, blacharstwa i lakiernictwa pojazdów. Już w roku 1992 warsztat samochodowy Janusza Kosickiego uzyskał autoryzację Nissana, będąc jednym z pierwszych dealerów w Polsce. Dwa lata później zapadła decyzja o zmianie marki. Firma Kosicki uzyskała autoryzację Hondy i jest dealerem Honda Poland Sp z.o.o i Autoryzowaną Stacją Obsługi tej marki od roku 1994.

W roku 2001 Janusz Kosicki założył drugą firmę pod nazwą Auto Centrum Kosicki Sp. z o.o., która to firma w tym samym roku rozszerzyła swoją działalność o autoryzację Seata, prowadząc dealerstwo przez 4 lata.

W 2005r Auto Centrum Kosicki Sp. z o.o. uzyskała autoryzację marki Suzuki.

Już po 6 miesiącach od chwili rozpoczęcia sprzedaży samochodów firma uzyskała siódme miejsce w Polsce pod względem wielkości sprzedaży, a w roku 2008 zaszczytne trzecie miejsce w rankingu sprzedaży wszystkich dealerów Suzuki w Polsce. Rok 2006 to rok wielkich zmian w naszych firmach.

W pierwszej połowie roku 2006 rozbudowano serwis Suzuki o nowe stanowiska pracy oraz o nowe Biuro Obsługi Klienta Serwisu. W drugiej połowie roku rozpoczęła się rozbudowa Salonu Suzuki.

Nowy Salon Suzuki Auto Centrum Kosicki o powierzchni ok. 500m2 został otwarty 29 czerwca 2007r. podczas uroczystej gali z udziałem Prezesa Harumichi Uto, mediów i zaproszonych gości.

W 2007 roku rozpoczęto rozbudowę Salonu Hondy. Otwarcie Nowego Salonu Hondy przewidziano na kwiecień 2008r. Ważnym atutem Firmy Auto Centrum Kosicki jest doskonała lokalizacja przy trasie wylotowej z Łodzi na Poznań, w pobliżu dwóch hipermarketów i stacji paliw Orlen.

Oferta

Firma Auto Centrum Kosicki zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę samochodów Suzuki w zakresie:

  • sprzedaży samochodów nowych
  • sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek
  • sprzedaży części zamiennych i akcesoriów
  • serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • napraw blacharsko - lakierniczych wszystkich marek
  • Stacji Obsługi Samochodów
  • pośrednictwa kredytowego i leasingowego
  • rejestracji
  • ubezpieczenia samochodu
  • wypożyczenia samochodu zastępczego

Naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane są według najnowszych technologii na specjalistycznych urządzeniach. Do dyspozycji Klientów pozostaje nowoczesna włoska komora lakiernicza.

Samochody Suzuki

W ofercie firmy znajdą państwo wszystkie modele Suzuki oferowane przez Suzuki Motor Poland. Szczegółowe informacje znajdą państwo na stronie.

Samochody Używane

Samochody używane pozyskujemy zarówno od klientów salonu, którzy zostawiają je w rozliczeniu przy zakupie nowego samochodu Suzuki, jak i z Unii Europejskiej od naszych sprawdzonych przez lata współpracy dostawców. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję legalności pochodzenia samochodów używanych oraz pełną i rzetelną informację na temat ich stanu technicznego i historii obsługi.

Obsługa Klienta

Nasi konsultanci doradzą w zakresie doboru samochodu i wyposażenia najlepiej spełniającego państwa potrzeby, pomogą wybrać najlepszy i najkorzystniejszy z punktu widzenia państwa sposób finansowania, udzielą pomocy w zakresie rejestracji i ubezpieczenia auta na miejscu w salonie.

Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami. Wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów pozwoliło na wypracowanie dobrej opinii wśród Klientów. Wciąż ulepszany system zarządzania, doświadczenie jakie posiada nasz wykwalifikowany personel oraz ciągłe szkolenia organizowane przez Suzuki Motor Poland, rodzinna atmosfera wśród naszych pracowników, jak również systematyczne badanie satysfakcji Klienta realizowane wraz z Importerem pomagają przewidywać i wyprzedzać państwa potrzeby gwarantując profesjonalną obsługę zarówno w zakresie sprzedaży, jak i serwisu samochodów.

Pośród dealerów Suzuki nasze usługi mają już ugruntowaną opinię, co pozwala nam na budowanie ciągle rosnącej bazy zadowolonych i lojalnych Klientów poprzez dostarczanie im produktów i usług na najwyższym poziomie. Pragniemy dzielić z państwem marzenia o byciu częścią tej niezwykłej japońskiej marki – marki.

Wierzymy, iż posiadanie samochodu Suzuki daje poczucie pełnej satysfakcji z jego niezawodności i nieustannej radości z jego użytkowania.